Wywiady

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Bogucki

Terapie infuzyjne w Chorobie Parkinsona. Wkład PTChP i Sekcji Schorzeń Pozamiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w postęp terapii infuzyjnych w Polsce.

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Friedman

Lewodopa - złoty standard leczenia choroby Parkinsona. Zjawisko dopafobii.

Dr n. med. Mirosław Janowski

Komórki macierzyste kluczem do długowieczności? Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wykorzystania komórek macierzystych.

Dr hab. n. med. Dariusz Koziorowski

Podsumowanie II Konferencji Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych / VI Zjazdu Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Plany i pomysły PTChPiiZR na najbliższe lata.

Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Wszołek

Postępy genetyki zaburzeń ruchowych. Najważniejsze odkrycia genetyczne ostatnich lat i ich przełożenie na terapię.