Repetytorium z neurologii 2018 — cykl

17 listopada 2017

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie cyklu edukacyjnego pt. "Repetytorium z neurologii 2018", który w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem.

Poznań — 27 stycznia 2018 roku

Gdańsk — 3 marca 2018 roku

Kraków — 12 maja 2018 roku

Wrocław — 29 września 2018 roku

Bydgoszcz — 20 października 2018 roku

Warszawa — 27 października 2018 roku

Łódź — 17 listopada 2018 roku

Katowice — 24 listopada 2018 roku

VM Media sp. z o.o. VM Group sp.k.
ul. Świętokrzyska 73, 80–180 Gdańsk
faks: 58 320 94 60