Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Dwieście lat choroby Parkinsona"

10 lutego 2017

Tuż przed Światowym Dniem Chorych na Chorobę Parkinsona — 7 kwietnia 2017 roku w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona podsumowaniu współczesnej wiedzy na temat etiopatogenezy, diagnostyki i leczenia choroby Parkinsona — "Dwieście lat choroby Parkinsona". Rocznica opublikowania "An Essay on the Shaking Palsy". Zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Konferencja ma charakter naukowo-szkoleniowy. Chcielibyśmy zachęcić do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematem. Będzie to szczególne wydarzenie dla neurologów praktyków, młodych neurologów, lekarzy rodzinnych, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów oaz dla wielu osób z innych specjalności wzbogacające i systematyzujące współczesną wiedzę na temat choroby Parkinsona.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.