III Kongres Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych

16 listopada 2017

VII Zjazd Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego

Katowice, 12–14 kwietnia 2018 roku

Streszczenia:

Uczestnicy kongresu będą mieli możliwość przedstawienia prac oryginalnych oraz opisów przypadków w postaci plakatów elektronicznych lub ustnych prezentacji.Streszczenia będą przyjmowane do 31 grudnia 2017 roku za pośrednictwem strony internetowej kongresu.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego:

dr hab. n. med. Monika Rudzińska-Bar

Kontakt w sprawach organizacyjnych:

Dział Organizacji Konferencji