Polskie Towarzystwo Choroby Parkinsona

i Innych Zaburzeń Ruchowych

Zadanie PTCHPiIZR to wspieranie rozwoju diagnostyki i leczenia zaburzeń ruchowych, szczególnie choroby Parkinsona, oraz promocja wiedzy w tym zakresie.

III Kongres Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych

16 listopada 2017

III Kongres Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych

VII Zjazd Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego

Katowice, 12–14 kwietnia 2018 roku

Streszczenia:

Uczestnicy kongresu będą mieli możliwość przedstawienia prac oryginalnych oraz opisów przypadków w postaci plakatów elektronicznych lub ustnych prezentacji.Streszczenia będą przyjmowane do 31 grudnia 2017 roku za pośrednictwem strony internetowej kongresu.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego:

dr hab. n. med. Monika Rudzińska-Bar

Kontakt w sprawach organizacyjnych:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (58) 320 94 94
e-mail:

Więcej informacji

Witamy

Lekarz

Witamy na portalu informacyjnym POLSKIEGO TOWARZYSTWA CHOROBY PARKINSONA I INNYCH ZABURZEŃ RUCHOWYCH.Na tej stronie znajdziecie Państwo informacje o bieżącej aktywności Towarzystwa, jego władzach oraz strukturach organizacyjnych. Mamy nadzieję, że korzystanie z portalu umożliwi Państwu aktywne uczestniczenie w życiu PTCHPiIZR.
Redakcja Portalu

Informacje ogólne

Towarzystwo zostało powołane w celu wspierania rozwoju diagnostyki i leczenia chorób układu nerwowego należących do zaburzeń ruchowych, a szczególnie choroby Parkinsona oraz promocji wiedzy w tym zakresie wśród społeczeństwa.

Towarzystwo ma na celu również inicjowanie i wspieranie badań naukowych w dziedzinie chorób mózgu, a w szczególności choroby Parkinsona i innych zaburzeń ruchowych, oraz krajowej i międzynarodowej wymiany naukowej w tym zakresie.

Dowiedz się więcej